Laste omaloominguliste tööde konkurss “Nägin teatrit”

“Nägin teatrit” on juba seitsmendat korda toimuv konkurss, kuhu on oodatud kõikvõimalikes erinevates tehnikates teostatud pildid, aga ka kirjatööd (nt arvustused, luuletused, proosa). Osaleda võivad igas vanuses lapsed. Selleaastane keskne teema on „Heli ja valguse mäng“. Kõik konkursile laekunud tööd pannakse vaatamiseks välja Vanemuise suure maja ülemise fuajeesse ning parimaid autoreid autasustatakse teatrimeenetega, samuti on võidutööde autorid palutud koos juhendajaga näituse pidulikule avamisele.
Tööd palume tuua või saata aadressil Vanemuise 6, 51003 Tartu (Vanemuise teatri suur maja), esitamise tähtaeg on 1. märts 2015. Kõikidele töödele palume kindlasti lisada autori ning juhendaja nimi ja kontaktandmed (telefoni nr, e-posti aadress).
Küsimuste korral kirjutage meile aadressil kollanekass@vanemuine.ee

Loovharidus Eesti moodi IV

Taaskord on meil rõõm kutsuda Teid osalema ühenduse Loovharidus seminaril
“ÕPETAJA ON LOOV“
Loovhariduse seekordse seminari eesmärgiks on meis kõigis pulbitseva loomuomase loovuse ergastamine praktiliste tegevuste, harjutuste ja arutelude abil. 

 Seminar toimub laupäeval 7.märtsil kell 11:00-17:00 Tallinna Ülikoolis, Narva mnt 25, ruumis T-410
Registreerumine ja päeva kava aadressil www.loovharidus.ee
Osalemistasu on 10 eurot. Tasuda on võimalik kohapeal sularahas või arvega (arve soovi palume saata aadressile edah@tlu.ee )
Oodatud on õpetajad, kooli- ja lasteaiajuhid, haridusametnikud, lapsevanemad. Soovitavalt ühest koolist/lasteaiast mitu osalejat (juhtkond, õpetajad ja lapsevanemad).
Eelmise seminari ettekande ning töötubades toimunuga saate tutvuda siin
Meile, Loovhariduse algatusrühmale, on väga oluline toetada loovuspõhist õpet Eestimaa koolides. Leiame, et õpilaste loov toimimine saab teostuda siis, kui meie, täiskasvanud, oleme ise avatud enda ja laste loovusele.
Ka kutsume Teid jagama lugusid oma edukatest kogemustest ja loovust arendavaid harjutusi ja tegevusi! Palume edulood saata aadressile edulood@loovharidus.ee ja harjutused harjutused@loovharidus.ee
KOHTUMISENI 7.MÄRTSIL KELL 11:00 TALLINNA ÜLIKOOLIS
  Võõrustajad: Eda Heinla, Kerttu Soans, Triin Tarn, Helen Kaasik, Marit Kuusk, Aino Kuntsel.

 Loovhariduse töörühma seniste tegemistega saate lähemalt tutvuda:

http://loovharidus.ee

https://www.facebook.com/loovuspraktikas