Unistustes peitub jõud !

Lugupeetud kunstiõpetaja,

ootame Teid koos oma õpilastega osalema 31. märtsil 2017 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasiumis juba kolmandat korda toimuvale Ida-Virumaa noorte kunstiturniirile, mille eesmärgiks on anda üldhariduskoolide andekatele kunstnikele võimalus ennast proovile panna ja neid tunnustada. Reaalajas läbiviidaval kunstivõistlusel peab kohapeal valmima suuremõõtmeline akrüülmaal teemal “Unistustes peitub jõud!”
Seekordne teema innustab noori unistama ja tegema suuri plaane tulevikuks. Pole tähtis, kas unistada õppimisest mainekas ülikoolis, oma ettevõtte rajamisest, armastavast perest, hingesugulase leidmisest, maailma avastamisest või millestki hoopis muust. Unistusi on väikseid ja suuri, aga just nende olemasolu annab meile jõu. Julget unistamist!
Esmakordselt on sel aastal võimalik osaleda lisaks Ida-Virumaa noortele ka kümnel teiste maakondade õpilasel koos juhendajaga. Tulge ja veetke üks loominguline kevadpäev Kohtla-Järvel!
Võistlus toimub kahes vanuserühmas:
7.-9. klass
10.-12. klass

Väärikad auhinnad võitjatele ja tänukingitused kõigile osavõtjatele!

Kunstitalente toetavad läbi aastate Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit, Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium, Kohtla-Järve linnavalitsus, Selver, Jardin lilled, Koduekstra, Ideaal Kosmeetika, Charlot, Vironia kaubanduskeskus, Polven Foods, Kohtla kaevanduspark-muuseum, Aleks-Alla toitlustus & catering, OÜ Nursulu ja Kwintex.

Lisainfo, reeglid ja registreerimine www.kunstiturniir.com
Registreerumine algab juba 28. märtsil kell 9 ja lõpeb kohtade täitumisel.
KIIRUSTAGE, sest osalejate arv on piiratud!